logo

Home
PUDŁO DLA OSIEMNASTKI PDF Drukuj Email
wtorek, 09 kwietnia 2013 11:32

Na starcie stanęło około 100 zawodników, a wśród nich żołnierze 6 Brygady Powietrznodesantowej, Żandarmerii Wojskowej, przedstawiciele Straży Miejskiej, Straży Granicznej oraz funkcjonariusze Izby Celnej.

Spadochroniarze z Bielska nie pozostawili złudzeń swoim rywalom. Drużynowo w Mistrzostwach Brygady i w III Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych zajęli I miejsce w składzie: st.szer. Krzysztof BIEGUN, st.szer. Marek DURAJ i st.szer. Tomasz PAWLIK.

Indywidualnie w Mistrzostwach Brygady najlepszy okazał się st.szer. Krzysztof BIEGUN z 3 kompanii szturmowej osiemnastego batalionu, który w klasyfikacji ogólnej wszystkich służb mundurowych zajął czwarte miejsce ustępując Mariuszowi KRAMARCZYK z Wyższej Szkoły Policji ze Szczytna, Łukaszowi Karlińskiemu ze Straży Granicznej z Lubania i Marcinowi Nowakowi z 8 Bazy Lotnictwa Transportowego z Krakowa.

Tekst: ppor. Anita SKOWRON

Zdjęcia: st.szer. Piotr KATANA