top
logo


Home
Witamy w 18 Batalionie Powietrznodesantowym
MARCIN GORTAT U SPADOCHRONIARZY PDF Drukuj Email

 

MIERZYĆ WYSOKO

W dniu 14 lipca 2013r. gościem 18 batalionu powietrznodesantowego był Marcin Gortat - jedyny światowej sławy polski zawodnik ligi NBA.

 

Wizytą w Bielsku rozpoczęła się kolejna edycja, znanych w całym kraju treningów prowadzonych przez tego znakomitego koszykarza i jego trenerów. Marcin Gortat Camp to cykl spotkań i treningów z dziećmi i młodzieżą, który odbywa się regularnie już od 2008 roku.

 


(czytaj więcej)

 
WYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I PRAWA DLA WETERANÓW PDF Drukuj Email


W dniu 27 czerwca br. w siedzibie Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej w obecności Władz i pracowników Uczelni, przedstawiciela Wojskowej Komendy Uzupełnień w Bielsku-Białej oraz przedstawiciela 18 bielskiego batalionu Powietrznodesantowego, doszło do spotkania ze studentami - uczestnikami misji pokojowych i stabilizacyjnych

 

(czytaj więcej)

 
DZIEŃ WETERANA PDF Drukuj Email

 


W dniu 29 maja 2013 r. odbyło się rozprowadzenie batalionu w związku z obchodami Dnia Weterana poza
Granicami Państwa oraz  Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ.(czytaj więcej)

 
MONTE CASSINO PDF Drukuj Email


Stowarzyszenie Miłośników Historii Spadochroniarstwa i Działań Specjalnych      „ LARGO HOUSE ” działające przy 18 bpd odrobiło kolejną lekcję historii która odbyła się w Toruniu w dniach 18-19 maja 2013r.(czytaj więcej)

 
NOWY DOWÓDCA PDF Drukuj Email

 


W poniedziałek 6 maja 2013r. podpułkownik  Ryszard Burczy objął obowiązki dowódcy w 18  batalionie powietrznodesantowym. Sztandar jednostki przyjął od podpułkownika Mieczysława Bieńka, który dowodził batalionem od 2011r.(czytaj więcej)

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »


bottom
top

Najnowsze artykuły

Najczęściej czytane


bottom