top
logo


Home
Witamy w 18 Batalionie Powietrznodesantowym
TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI…18 bpd PDF Drukuj Email

W dniu 11 października 2013r. obchodzono 54 rocznicę powstania 18 batalionu powietrznodesantowego. Ponad pół wieku temu do Bielska przybył Samodzielny Batalion Rozpoznawczy, który stał się zalążkiem dzisiejszej jednostki.(czytaj więcej)

 
BIEG NA MAGURKE PDF Drukuj Email

W dniu 29.09.2013r. odbyła się kolejna edycja Biegu Górskiego o Puchar Igo Sport w kategorii biegów alpejskich. Trasa prowadziła przez 7 trudnych, górzystych i nierównych kilometrów z przewyższeniem około 600 metrów.(czytaj więcej)

 
EKSPEDYCJA ORLĄT PDF Drukuj Email

W czasie urlopowym, kiedy aktywność 18 batalionu powietrznodesantowego, została zmniejszona i żołnierze udali się na zasłużony odpoczynek, w bielskich koszarach szkoliło się  45 najzdolniejszych uczniów klas wojskowych z całego kraju.

 

(czytaj więcej)

 
KREW DLA ZUZI PDF Drukuj Email

 


St.szer. Andrzej KUROWSKI jest  żołnierzem 18 batalionu powietrznodesantowego w Bielsku-Białej. W trakcie swej wieloletniej służby uczestniczył w misji zagranicznej. Pomagał również w trakcie akcji powodziowych.

Dziś to on potrzebuje twojej pomocy!!!(czytaj więcej)

 
Awans Dowódcy 6BPD PDF Drukuj Email

 

Z okazji święta Wojska Polskiego Prezydent Bronisław KOMOROWSKI wręczył w czwartek, 15 sierpnia nominacje na stopnie generalskie i admiralskie dziewięciu oficerom. Wśród awansowanych oficerów był również dowódca 6 Brygady Powietrznodesantowej pułkownik Adam JOKS.


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »


bottom
top

Najnowsze artykuły

Najczęściej czytane


bottom